AM Security


Helsinki

Helsinki
Lohja
Nokia
Rauma
Turku
Valkeakoski
Ota yhteyttä

AM Security Oy | Helsinki

 

Malminkartanonkuja 1-3
00390 Helsinki.


Myymälä avoinna
ma-pe klo 7.00-16.00
la suljettu

 

 


Työnjohto ja asentajat paikalla:
ma-pe klo 8.00-16.00
 

Myymälä, varasto: 010 480 3612
Työnjohto: 010 480 3610
helsinki@amsecurity.fi

 

LUKKOSEPPÄPÄIVYSTYS
Arkisin klo klo 16-08, la-su 24h
p. 0400-606 605

Toimii pääkaupunkiseudulla:
Helsingin, Espoon sekä Vantaan asuinalueita.

 

Yksikönpäällikkö

Ari-Matti Kesti
Puh. 010 480 3618
ari-matti.kesti@amsecurity.fi
 

Työnjohto

Marko Kaario
Puh. 010 480 3615
marko.kaario@amsecurity.fi

 
Projektipäällikkö

Pekka Virta
Puh. 010 480 3622
pekka.virta@amsecurity.fi


Avainhallinta

Pertti Laurikainen
Puh. 010 480 3629
pertti.laurikainen@amsecurity.fi

Timo Nieminen
Puh. 010 480 3614
timo.nieminen@amsecurity.fi

   

 

Täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät.

0 / 600

Google+